SEO-просування

Опис курсу SEO-просування

Потенційний споживач (покупець) товарів/послуг повинен легко знаходити Ваш сайт у пошукових системах google або яндекс. Для цього цей сайт потрібно підтримувати на передових позиціях в пошуковиках.

А це — ціла наука, яка має свої категорії, правила і інструменти досягнення цілей.

Курс SEO-просування призначається для підготовки молодих спеціалістів та інтернет-маркетологів, які бажають отримати високооплачувану роботу в провідній компанії, а також підприємців, у яких є потреба просувати власний сайт.

Під час проходження курсу Ви освоїте питання SEO-аудиту, Внутрійшньої та зовнішньої оптимізації, Мета-теги та мікророзмітку, Копірайтинг і HTML. Кожен студент опрацює власний чек-лист по оптимізації та просуванню сайтів з поясненнями викладача до кожного кроку цього листа. Це стане Вашим підручним матеріалом, використовуючи який ви гарантовано і у багато разів збільшите кількість заходжень потенційних клієнтів на сайт, з яким працюєте.

Курс навчання побудовано таким чином, що теорія максимально поєднана з практикою. Сайти, на основі яких Ви будете навчатися, підібрані за різними тематиками. А якщо у Вас є власний сайт, зможете опрацьовувати його під час навчання, що вже перемістить його в ТОПи пошукових систем.

Знання і навички, отримані у нашій HASHTAG-академії відповідають рівню професіоналів з просування сайтів, дадуть змогу вирішувати будь-які завдання з SEO.

Тривалість та інтенсивність курсу

Ціна на курс SEO-просування

форма навчання ціна (за місяць) оплата всього курсу (-10%)
Група для дорослих 2200 грн. 3950 грн.
Індивідуальне навчання 300 грн. / за заняття

Чому варто навчатися SEO-просуванню саме у нас:

Схожі комп'ютерні курси

Можливо Вас зацікавлять суміжні напрямки навчання, які тісно пов'язані між собою.

Маркетинг в соціальних мережах

SMM (маркетинг в соцмережах)

2200грн.в місяць

Розкрутка в соціальних мережах набуває все більшої популярності і стає важливим напрямком маркетингу. Ми зробимо з Вас досвідченого SMM спеціаліста.

Записатись Детальніше
Контекстна реклама

Контекстна реклама

2000грн.в місяць

Платна реклама завжди приносила миттєвий результат. На курсі по контекстній рекламі Ви дізнаєтесь про всі тонкощі налаштувань та про можливі підводні камені.

Записатись Детальніше