Hashtag academy facebook pixel

SEO-просування сайтів в Google

Опис курсу SEO-просування

SEO оптимізація пошукових систем (Search Engine Optimization) – це потужний маркетинговий інструмент для просування веб-сайтів в Google та інших пошукових системах. Вона займає вагоме місце в інтернет-маркетингу, серед контекстної реклами, SMM та е-mail marketing.

При вірному налаштуванні та використанні мета-тегів, мікророзмітки, унікального контенту, копірайтингу, систематизації заголовків та інших складових СЕО, сайт буде розміщуватися на передових позиціях пошуковика та приносити багато продаж та нових клієнтів безкоштовно, без застосування реклами.

Як це працює? Користувач вводить в пошук ключові слова-запити, і саме по ним, роботи показують йому перелік потрібних сайтів, з необхідними товарами, або ж послугами. Ви б хотіли, щоб саме ваш ресурс був на перших сторінках такої видачі в гугл? Ну звичайно ж так, від цього залежать ваші продажі та прибуток.

Саме на нашому курсі SEO ви спільно з викладачем практиком зверстаєте сайт-зразок з основними сео-параметрами, опрацюєте власний чек-лист по оптимізації, просуванню сайтів та навчитесь піднімати рейтинг вашого веб-ресурсу за рахунок грамотної внутрішньої та зовнішньої оптимізації.

Маркетинговий курс « SEO - просування » в Хмельницькому від комп’ютерної академії Hashtag – це спеціально розроблений практичний ІТ курс для новачків, інтернет-маркетологів та власників бізнесу, які бажають отримати високооплачувану роботу в сфері digital marketing , або ж зацікавленні в просуванні власного сайту.

Тривалість та інтенсивність

Навчайтеся в групі, або ж індивідуально в форматі студент-викладач.

Програма курсу

Історія розвитку основних алгоритмів пошукових систем, які кардинально впливали на позиції сайтів у пошуковій видачі.

Основні фішки та прийоми, на які потрібно звертати першочергову увагу при внутрішній оптимізації сайтів.

Роз’яснення механізму виставлення пріоритетності та обговорення важливих факторів, що впливають на позицію сайту.

Важливість мови гіпертекстової розмітки у сео-просуванні, вивчення основних тегів та атрибутів. Побудова власного проекту-шпаргалки для практичного використання.

Практика написання, перевірка коду, вивчення основних сео-шних елементів.

Поглиблене використання HTML-розмітки, теги призначені для пошукових роботів.

Правильне написання/корекція заголовків для кращої видачі. Тонкощі налаштування інструкцій для пошукових роботів.

Робота з програмами перевірки на плагіат, практика написання якісних текстів.

Підготовка до глибинного аналізу сайту клієнта. Механізм реєстрації сайту в пошукових системах та популярних безкоштовних каталогах. Трастові ресурси

Глибинний аналіз сайту клієнта, підготовка інструкцій та рекомендацій.

Wordpress, OpenCart - де знайти те, з чим ми працювали в чистій HTML-розмітці?

Де купувати? Як купувати? Що купувати? Щоб не нашкодити сайту.

Ціна на курс SEO-просування

форма навчаннящомісяцяпри оплаті всього курсу (-10%)
Групове навчання2400 грн.4800 грн.4320 грн.
Індивідуальне навчання300 грн. / за годину

Ви хочете стати затребуваним сео-спеціалістом та отримувати більше продаж від вашого сайту – запрошуємо на іт курс SEO-просування в Хмельницькому.

По закінченню навчання Ви

CЕО - це не складний напрямок для вивчення з величезними перспективами для безкоштовного та довготривалого просування web-сайтів в google. Матеріали курсу настільки прості та зрозумілі, що ідеально підходять для вивчення як маркетологами, так і новачками від 14 років.

Пропонуємо Вам не зупинятися на досягнутому, а розширювати свої навички та скіли і в інших популярних напрямках від Хештег академії - курс « SMM (Маркетинг в соціальних мережах) »

Схожі маркетингові курси

Не зупиняйтеся на досягнутому - обирайте суміжні напрямки навчання в Hashtag academy!

Маркетинг в соціальних мережах - просування в facebook та instagram

SMM (маркетинг в соцмережах)

3200грн.в місяць

Розкрутка в соціальних мережах набуває все більшої популярності і стає важливим напрямком маркетингу. Ми зробимо з Вас досвідченого SMM спеціаліста.

Детальніше
Контекстна реклама в google ads

Контекстна реклама

2600грн.в місяць

Платна реклама завжди приносила миттєвий результат. На курсі по контекстній рекламі Ви дізнаєтесь про всі тонкощі налаштувань та про можливі підводні камені.

Детальніше
Верстка сайтів на HTML та CSS

HTML + CSS advanced

3800грн.в місяць

Просунутий курс HTML та CSS розрахований на повне вивчення html-розмітки та css-стилів, розуміння логіки зверстування сайтів, та роботи з найскладнішими макетами. Основи серверного та клієнтського програмування.

Детальніше