Hashtag academy facebook pixel

Комп'ютерна ІТ академія Hashtag

Hashtag Academy — це курси з підготовки вузькопрофільних ІТ-спеціалістів.

«Знання, що приносять результат» вказує на те, що ми даємо нашим слухачам знання і вміння, які вже за результатами перших занять використовуються для реального заробляння грошей і з кожним наступним заняттям цінність отриманих знань та вмінь неухильно зростатимуть. Ми допомагаємо поліпшити ІТ-розробки, над якими Ви працюєте.

Заняття не для звіту, а для досягнення необхідного результату кожним слухачем.

Ми беремося навчати як початківців без досвіду і знань в сфері ІТ-технологій, так і практикуючих розробників для поглиблення їх знань і навичок. Для тих, хто вже має певний досвід і швидко справляється з поставленими задачами маємо додаткові завдання "із зірочкою" для закріплення пройденого матеріалу та розширення власного портфоліо.

За бажанням, навчання може проводитись в індивідуальному порядку або віддалено, в онлайн-режимі по скайпу. У цьому випадку збільшується сума оплати за кожне заняття, а з іншої сторони — зменшується кількість самих занять. Таку форму ІТ навчання у місті Хмельницький практикуємо тільки ми.

У нас немає обмежень за віком. Будь-яка людина, яка досягла рівня впевненого користувача персонального комп’ютера придатна для навчання, а на сьогодні — це діти віком починаючи з 14 років та дорослі. Рівень володіння комп’ютером до необхідного ми також можемо з Вами «підтягнути» в індивідуальному порядку.

Заробляти в 16-ти річному віці більше ніж заробляють батьки – це не фантастика.

Навчаємо тільки за тими ІТ-спеціальностями, які широко затребувані на ринку ІТ-послуг.

Кожен випускник Хештег Академії зможе розпочати свій кар’єрний шлях в ІТ-індустрії, знаходити собі високооплачувану роботу в крупних ІТ-компаніях, колективах ІТ-розробників або в якості фрілансера.

В рамках Хештег-клуб ми регулярно проводимо ознайомлювальні і розвивальні заходи, зустрічі з провідними спеціалістами ІТ-спільноти, про що ми інформуємо всіх через соціальні мережі.

Програми навчання опрацьовані та викладаються тренерами-практиками з серйозним досвідом ІТ-розробок і навчання. Після завершення навчання кожен слухач виконає практичне завдання (як правило, це власна розробка слухача), яке детально буде розібрано разом з тренером та отримає відповідний сертифікат ("з гарантією", "майже все здав", "прослухав").

Чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький, вул. Молодіжна 2/3А.