HTML + CSS

Опис курсу HTML + CSS

Кожне підприємство, установа чи організація, які бажають мати інтенсивні продажі товарів та послуг, оперативно доносити свою інформацію до широких мас зацікавлених споживачів в сучасних умовах мусять мати бодай найпростіший WEB-сайт. За цим вони звертаються до відповідних розробників.

На 5-ти місячних курсах HTML+CSS-розробників у HASHTAG-академії ми готуємо таких фахівців для верстання WEB-сайтів з використанням Bootstrap (фреймврк або конструктор заготовок), Препроцесорів (спрощення коду) та Flexbox (сучасні стилі).

Програма цього курсу розроблена як для дорослих з назвою HTML+CSS advanced (підготовка професійних верстальників сайтів з дизайн-макетів будь-якої складності), так і для дітей від 14-ти річного віку з назвою HTML+CSS basic (базові знання та навички у верстанні сайтів, з подальшим їх удосконаленням).

Тривалість та інтенсивність курсу

Ціна на курс HTML + CSS

форма навчання ціна (за місяць) оплата всього курсу (-10%)
Група HTML + CSS advanced 2500 грн. 11200 грн.
Група HTML + CSS basic 2000 грн.1500 грн. 10500 грн.
Індивідуальне навчання 300 грн. / за заняття

Схожі комп'ютерні курси

Можливо Вас зацікавлять суміжні напрямки навчання, які тісно пов'язані між собою.

Фронтенд програмування

JavaScript developer

2500грн.в місяць

Комп’ютерний курс з веб-програмування. Ви навчитесь правильно писати код та створювати якісні веб-сайти за допомогою JavaScript.

Записатись Детальніше
Бекенд програмування

PHP developer

2000грн.в місяць

Курс back-end програмування. Поглиблене вивчення мови програмування php, mySQL та популярних фреймворків Yii-2 та Symphony.

Записатись Детальніше