Hashtag academy facebook pixel

Web-дизайн

Опис курсу Web-дизайн

Дизайнери з творчими здібностями і креативним складом мислення у всі часи цінувались на вагу золота. В сучасних умовах, з розвитком ІТ-технологій, поле діяльності для них незрівнянно збільшилося, починаючи з комп`ютерної обробки предметів художньої творчості, фотографій, створення флаєрів, банерів і до верстки інтернет-сайтів.

Кожна бізнес-компанія бажає щоб її сайт мав оригінальний інтерфейс, тобто був есклюзивним, впізнаваним. Саме Web-дизайнер проектує інтерфейс, створює і передає дизайн-макети розробникам сайтів.

Курс Web-дизайну в Hashtag-академії допоможе Вам за три місяці освоїти дизайн від його основ і найпростіших дій до професійного рівня Web-дизайнера. За цей час Ви вивчите Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, теорію кольору, основні фішки Web-дизайну та тенденції його розвитку, правила і методи роботи з шрифтами.

Слухач курсів зможе працювати як з власними так і з макетами підібраними досвідченим викладачем-практиком відповідно до тематики.

Викладання курсу побудовано з максимальним поєднанням теорії і практики, тобто слухач отримує теоретичні знання одночасно опрацьовуючи їх практично.

Після завершення навчання слухачі виконують творче завдання, пов’язане, як правило, з власною дизайнерською Web-розробкою.

Тривалість та інтенсивність курсу

Ціна на курс Web-дизайн

форма навчання ціна (за місяць) оплата всього курсу (-10%)
Індивідуальне навчання 200 грн. / за годину

Чому варто навчатися Web-дизайну саме в Hashtag-академії: