Контекстна реклама

Опис курсу Контекстна реклама

Реклама - двигун торгівлі. Бізнес-компанії витрачають величезні кошти на рекламу товарів і послуг, які пропонуються ними на відповідному ринку.

З розвитком інформаційних технологій, все більше рекламних матеріалів вони розміщують в мережі Інтернет тому, що ці меріали побачить величезна кількість потенційних споживачів/покупців.

Найефективнішим видом інтерет-реклами є Контекстна реклама при якій рекламні оголошення показуються у відповідності до змісту видачі пошукової системи Google, або в контексті сайтів пошукових партнерів. Висока ефективність досягається вибірковістю її дії, тобто це влаштовано таким чином, що реклама відображається відвідувачам інтернет-сторінок сфера зацікавленості яких потенційно співпадає з тематикою рекламного продукту, або безпосередньо у пошуковій видачі Google.

Компанії мають постійну зацікавленість у щоденному налаштуванні контекстної реклами для підтримання своїх рекламних оголошень в ТОПовій частині показів пошукових ресурсів, для чого вводять посади спеціалістів з контекстної реклами, або замовляють такі послуги у фрілансерів. Ринок запитів на такі послуги щороку зростає у геометричній прогресії.

HASHTAG-академія на двомісячних курсах готує спеціалістів з контекстної реклами до рівня професіоналів.

Під час навчального курсу Ви навчитеся працювати в Google Adwords, вивчите цілі в Analytics, навчитеся здійснювати Ретаргетинг та Динамічний ремаркетинг, Аналіз цільової аудиторії.

Тривалість та інтенсивність курсу

Ціна на курс Контекстна реклама

форма навчання ціна (за місяць) оплата всього курсу (-10%)
Група для дорослих 2200 грн.2000 грн. 3600 грн.
Індивідуальне навчання 300 грн. / за заняття

Чому обирати саме курс Контекстної реклами:

Схожі комп'ютерні курси

Можливо Вас зацікавлять суміжні напрямки навчання, які тісно пов'язані між собою.

СЕО оптимізація

SEO-просування

2200грн.в місяць

Пошукова оптимізація сайтів завжди в тренді для довгострокової перспективи серйозних проектів. На курсі SEO навчитеся усім необхідним тонкощам для ефективної пошукової видачі.

Записатись Детальніше
Маркетинг в соціальних мережах

SMM (маркетинг в соцмережах)

2200грн.в місяць

Розкрутка в соціальних мережах набуває все більшої популярності і стає важливим напрямком маркетингу. Ми зробимо з Вас досвідченого SMM спеціаліста.

Записатись Детальніше