PHP developer

Опис курсу PHP developer

Back-end програмування – один з найбільш затребуваних сьогодні на ринку ІТ-розробок вид послуг. Кожна серйозна ІТ-компанія не може обійтись без підготовленого спеціаліста, який здатний здійснювати РНР-програмування, синхронізовувати різні бази даних та використовувати пакетні менеджери. Таких спеціалістів просто-на-просто вкрай недостатньо (на 5 вакансій лише 1 кандидат).

Справа в тому, що самостійно освоїти курс Back-end програмування не вдається навіть більшості програмістам, які є добре підготовленими за іншими напрямками. Тому що php є не схожою на інші мови програмування і видається складною та заплутаною.

Викладачі комп'ютерної академії Хештег та професійно опрацьований курс PHP developer програмування допоможуть Вам гарно опанувати цю науку, зроблять з Вас професійного розробника у цій галузі. Ви зможете грати «першу скрипку» у колективах ІТ-розробників.

Під час проходження курсу Ви освоїте РНР, роботу з базами даних, MySQL, Шаблонізатори, Патерни проектування, Фреймворки.

Тривалість та інтенсивність курсу

Ціна на курс PHP developer

форма навчання ціна (за місяць) оплата всього курсу (-10%)
Група для дорослих 2500 грн.2000 грн. 9000 грн.
Група для дітей від 14 років 2000 грн.1500 грн. 10500 грн.
Індивідуальне навчання 300 грн. / за заняття

Чому варто братися за вивчення курсу PHP developer?

Схожі комп'ютерні курси

Можливо Вас зацікавлять суміжні напрямки навчання, які тісно пов'язані між собою.

Просування на порталах

HTML + CSS basic

1500грн.в місяць

Курс розрахований на початківців у галузі ІТ, та дітей від 14 років. По завершенню зможете самостійно зверстувати середньої важкості макети, редагувати шаблони...

Записатись Детальніше
Програмування на java

HTML + CSS advanced

2500грн.в місяць

Просунутий курс HTML та CSS розрахований на повне вивчення html-розмітки та css-стилів, розуміння логіки зверстування сайтів, та роботи навіть з найскладнішими макетами.

Записатись Детальніше
Фронтенд програмування

JavaScript developer

2500грн.в місяць

Комп’ютерний курс з веб-програмування. Ви навчитесь правильно писати код та створювати якісні веб-сайти за допомогою JavaScript.

Записатись Детальніше